Güvenilir

DVR Hub for Xbox

android02gamer
27.09MB
Mağazadan İndirilenler 500 - 3k
Sürüm 1.11.40 9 ay önce

DVR Hub for Xbox açıklaması

***** Over 200,000 Installs *****

[DVR Hub for Xbox] is a must have app for all Xbox One gamers who like to share their gaming moments. Download this app and make your way to YouTube millionaire. This app is developed for gamers by gamers!

Main features:

Fast Access to Your Xbox Recordings – you can easily access/download your screenshots and video clips recorded from your Xbox One form your mobile devices.

Easy to Share Your Recordings – it’s just one click away to be famous by sharing your coolest and funniest gaming moments to your favorite social networks, such as Facebook, Twitter and YouTube.

View Friends’ Status and Recordings – No need to turn on your Xbox One to check if your friend(s) is online. Moreover, you can view your friends’ recordings in the app now!

Multi-language Support – Thanks for our supporters’ help we are supporting 8 different languages now, and more to come.

* Please note that this app does NOT record your Xbox gaming screenshot nor video clip. You will need to record through your Xbox One, and the recorded contents can be then accessed in the app.

***** 200.000'den Fazla Yükleme *****

[Xbox için DVR Hub], oyun anlarını paylaşmak isteyen tüm Xbox One oyuncuları için bir uygulama olmalıdır. Bu uygulamayı indirin ve YouTube milyoneri için yolunuzu yapın. Bu uygulama oyuncular tarafından oyuncular için geliştirilmiştir!

Ana Özellikler:

Xbox Kayıtlarınıza Hızlı Erişim - Xbox One cihazınızdan kaydedilen ekran görüntülerinizi ve video kliplerinizi mobil cihazlarınıza kolayca erişebilir / indirebilirsiniz.

Kayıtlarınızı Paylaşmak Kolay - havalı ve en eğlenceli oyun anlarınızı Facebook, Twitter ve YouTube gibi favori sosyal ağlarınızla paylaşarak ünlü olmak sadece bir tık ötede.

Arkadaşlarınızın Durumunu ve Kayıtlarını Görüntüleme - Arkadaşlarınızın çevrimiçi olup olmadığını kontrol etmek için Xbox One cihazınızı açmaya gerek yoktur. Dahası, arkadaşlarınızın kayıtlarını şimdi uygulamada görebilirsiniz!

Çoklu Dil Desteği - Destekçilerimizin desteği için şimdiden 8 farklı dili destekliyoruz.

* Lütfen bu uygulamanın Xbox oyun ekranınızı ve video klibini kaydetmediğini unutmayın. Xbox One'ınızı kaydetmeniz gerekecek ve kaydedilen içerikler daha sonra uygulamaya erişilebilecektir.

Daha fazla göster

DVR Hub for Xbox için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

DVR Hub for Xbox üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
DVR Hub for Xbox hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

DVR Hub for Xbox ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 1
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
android02gamer mağaza avatarı
android02gamer Mağaza 832 219.13k

DVR Hub for Xbox uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında DVR Hub for Xbox bilgi

APK Sürüm 1.11.40
Uyumluluk Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici Room408 Design


İndirme: DVR Hub for Xbox APK
İndir